کانال دکتر غلامرضا کریمی
پیام قائم مقام وزیر آموزش و پرورش و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور در آستانه بازگشایی مدارس
باز هم مهری دیگر و آغازی دیگر ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، فرارسیدن ماه مهر، ماه بازگشایی مدارس و شروع دل انگیز سال جدید  تحصیلی را به دختران و ...
ادامه مطلب نمایش مطالب آرشیو
تاریخ: 1397-10-17 مجموعه: چاپ | ایمیل | PDF
بازدید قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین الملل از مجتمع آموزشی 22 بهمن آنکارا

دکتر کریمی قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین‌الملل و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج ازکشور به همراه دکتر نجفی سرپرست جدبد مدارس ترکیه، روسیه و آسیای میانه در مراسم صبحگاه مجتمع آموزشی و پرورشی ۲۲ بهمن آنکارا حضور یافت.

در این مراسم که با حضور پرشور دانش اموزان این مجتمع و همکاران فرهنگی همراه بود دکتر کریمی ضمن تبریک آغاز ماه مهر و فرارسیدن بهار دانایی به همکاران و دانش آموزان مجتمع 22 بهمن، ضمن ابلاغ سلام مقام عالی وزارت به همکاران فرهنگی و دانش آموزان  بر عزم و اراده وزارت آموزش و پرورش بر توسعه فعالیت مدارس خارج از کشور تاکید نمود.

کریمی ضمن تشکر از تلاش های دکتر سپهری در طول مدت مسئولیت سرپرستی مدارس ایران در ترکیه، روسیه و آسیای میانه،  انتخاب دکتر نجفی را با توجه به تجارب درخشان و توان بالای مدیریتی ایشان در ارتقاء عملکرد مدارس  خارج از کشور موثر دانست.

در ادامه این دیدار  کریمی ضمن حضور در جمع معلمان و همکاران مجتمع آموزشی و پرورشی ۲۲ بهمن آنکارا از نزدیک با این عزیزان دیدار و گفتگو نمود.

نوشته شده توسط: admin
کلمات کلیدی:
ثبت نظر جدید

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

بنرها

 

http://www.msrt.ir

دانشگاه خوارزمی

نمایش آخرین ویدیو

آمار سایت


Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 42 bytes) in C:\Inetpub\vhosts\doctorkarimi.com\httpdocs\library\Model.php on line 83