پایگاه اطلاع رسانی دکتر غلامرضا کریمی

دانشیار گروه روابط بین الملل دانشگاه خوارزمی

قائم مقام وزير آموزش و پرورش در امور بين الملل و رئيس مركز امور بين الملل و مدارس خارج از كشور / دبیرکل کمیسیون ملی آیسسکو

دکتر غلامرضا کریمی: مدرسه محوری، مهمترین و اساسی ترین بحث در وزارت آموزش و پرورش است 

وضعیت دانش آموزان پناهنده افغانستانی در ایران مورد بررسی قرار گرفت.
در این دیدار که روز یکشنبه 12 اسفندماه  با حضور دکتر عبدالرشید حکیمی رئیس هیئت اعزامی ریاست جمهوری کشور افغانستان و هیئت همراه ایشان صورت گرفت دکتر غلامرضا کریمی قائم مقام وزیر  آموزش و پرورش در امور بین الملل و رئیس مدارس خارج ...
ادامه مطلب نمایش مطالب آرشیو
تاریخ: 1397-10-17 مجموعه: چاپ | ایمیل | PDF
آئین تکریم و معارفه سرپرست مدارس جمهوری اسلامی ایران در حوزه آسیای میانه، روسیه ، قفقاز و ترکیه برگزار گردید

با حضور دکتر غلامرضا کریمی قائم مقام وزیر در امور بین الملل و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور مراسم تکریم از دکترسپهری و معارفه دکتر نجفی سرپرست مدارس جمهوری اسلامی ایران در حوزه آسیای میانه، روسیه ، قفقاز و ترکیه برگزار گردید.

با حضور دکتر غلامرضا کریمی قائم مقام وزیر در امور بین الملل و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور مراسم تکریم از دکترسپهری و معارفه دکتر نجفی سرپرست مدارس جمهوری اسلامی ایران در حوزه آسیای میانه، روسیه ، قفقاز و ترکیه برگزار گردید.

دکتر کریمی در این مراسم که با حضور اسدزاده سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در استانبول و  حجت الاسلام فريد اصل نماینده دفتر مقام معظم رهبری در این شهر و همراهی مدیران و جمعی از معلمان مدارس جمهوری اسلامی در ترکیه همراه بود با اشاره به نقش و اهمیت مدارس خارج از کشوربه عنوان یک پایگاه فرهنگی از تلاش ها و مساعی دکتر سپهری در طول مدت تصدی پست سرپرستی مدارس جمهوری اسلامی ایران در حوزه آسیای میانه، روسیه ، قفقاز و ترکیه  تقدیر و تشکر نمود و برای ایشان در ادامه مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزوی موفقیت نمود.

کریمی ضمن معارفه دکتر یوسف نجفی به عنوان سرپرست جدید مدارس جمهوری اسلامی ایران در حوزه آسیای میانه، روسیه ، قفقاز و ترکیه ایشان را یکی از مدیران ارشد و با تجربه وزارت آموزش و پرورش دانسته و برای ایشان ابراز امیدواری نمود تا با عنایات خداوند متعال و تلاش همکاران حوزه تحت امر در امور محوله موفق و موید باشند.

وی سرپرستان، مدیران و معلمان اعزامی به مدارس خارج از کشور را از جمله نیروهای توانمندو باتجربه وزارت آموزش و پرورش دانست و از ایشان خواست تا از این فرصت خدمت به هموطنان عزیز در اقصی نقاط جهان نهایت استفاده را در جهت رشد و ارتقاء توانمدی های حرفه ای خود نمایند.

قائم مقام وزیر در امور بین الملل از فرهنگیان اعزامی به مدارس جمهوری اسلامی در خارج ازکشور خواست تا ضمن بررسی وضعیت نظام آموزشی کشورهای محل ماموریت خود ضمن بازدید از مجتمع های آموزشی مختلف تجریبات خود را به مدارس داخل کشور منعکس نمایند.

لازم به ذكر است در ابتداي در این مراسم  دکتر سپهری به بیان گزارشی از فعالیت های انجام شده در دوران تصدی خود به عنوان سرپرست مدارس این حوزه پرداختند وپس از آن آقای دکتر کریمی بر لزوم استمرار مدارس خارج از کشور به عنوان مراکز فرهنگی جمهوری اسالمی ایران در خارج کشور تاکید نمودند .    

در ادامه دکتر نجفی سرپرست جدید مدارس جمهوری اسلامی ایران در حوزه آسیای میانه، روسیه ، قفقاز و ترکیه به شرح وتبیین برنامه های خود در مسئولیت آتی خویش پرداختند وخاطر نشان نمودند که با همفکری وهم اندیشی نیروهای آموزشی وستادی در جهت اعتالی نظام آموزش وپرورش در مدارس خارج کشور تالش خواهند نمود.

نوشته شده توسط: admin
کلمات کلیدی:
ثبت نظر جدید

دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

بنرها

نمایش آخرین ویدیو

آمار سایت


Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 35 bytes) in C:\Inetpub\vhosts\doctorkarimi.com\httpdocs\library\Model.php on line 83